Tursey, Turizm Sektörünün Hizmet Kalitesini Yükseltecek

Turizm sektöründe faaliyetine başlayan Tursey Turizm ve Seyahat Acentesi sektörde güç birliği sağlayarak, Konya’da turizmin hizmet kalitesini yükseltme hedefinde.

Tursey Turizm A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Çakmakcı, Tursey’in kuruluş amacının sektörde güç birliği oluşturmak olduğunu belirterek, “ Anadolu’da bir tur operatörü olma amacıyla yolu çıkan Konya’daki bazı seyahat acentelerimizle güç birliği yaparak kurduğumuz ve Nalçacı caddesindeki ofisimizde hizmet veren Tursey turizm, Konya ve bölgemizdeki seyahat acentalarına otel ve kültür turları hizmeti vermektedir. Bir acentenin yamadığı işi yaparak, sektörde güç birliği oluşturuyoruz. Misafirlerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vererek, tatil, kültür turları ve çeşitli organizasyon hizmetleri veriyoruz. Hizmette kalite, fiyatta uygunluk ve müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez olup, profesyonel ekibimizle Konya ve Bölgesinde turizmin hizmet kalitesini yükseltmek hedefindeyiz” dedi.

Güç birliği oluşturmak bölgemiz turizmi geliştirecektir

Mustafa Çakmakcı Konya ve bölgesinin turizmde güç birliği yapmakla gelişeceğine dikkat çekerek,

“Konya ve bölgemiz turizmde önemli bir potansiyele sahip olmasına rağmen, hak ettiği bir yerde değildir. Tursey turizmin kurucuları bölgemizde turizmin kalitesinin yükselterek, gelişmesi için güç birliği yaptılar. Böylelikle Turizm ve Seyahat acentelerini bir arada tutup, beraber kazanmayı sağladılar. Diğer taraftan sektördeki tekelleşmelerin önünü geçerek, yaşanılan mağduriyetler de engellenecektir. “

Konyalı hemşerilerimize hizmet vermekten mutlu olacağız

Tursey Turizmin hizmetleri hakkında da bilgi veren Mustafa Çakmakcı, “Yurt İçi Karadeniz Turları, Güneydoğu Anadolu Turları, Ege ve Akdeniz Turları, milli ve ulusal bayram tatil turlarıyla, yurtdışı Mısır, Avrupa, Kıbrıs, Balkan turlarıyla vizesiz Orta Doğu, Afrika turları düzenliyoruz. Popüler otel bölgelerinden Side, Alanya, Lara, Antalya, Belek, Kemer, Bodrum, Fethiye gibi otellere tatil ve tur organizasyon hizmetleri vermekteyiz. Konyalı hemşerilerimizi Tursey turizme bekliyoruz. Hemşerilerimize güzel bir tatil ve tur hizmeti vermekten de mutlu olacağız” şeklinde konuştu.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: