Turizmcilerden, Uğur İbrahim Altay’a Teşekkür

6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde, 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) düzenlendi. Konyalı turizmciler bu fuarda, kendilerine verdiği destekten dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti.

EMITT Dünyanın en önemli 5 turizm fuarından birisi olarak kabul ediliyor. Konya Büyükşehir Belediyesi goKonya markası ile fuara katıldı. Konya standı, bütün katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından çok beğenildi.

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özdal Karahan Konyalı turizmcilere verdiği destekten dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ederek, “Özellikle bütün dostlarımız bizi gördüklerinde bu yıl Konya standı bir numara, harika olmuş diyerek, bizleri kutladılar.

Konyalı turizmciler olarak bizler, EMITT turizm fuarında Büyük Şehir Belediyemizin bu kadar güzel bir stant ile hazırlık yapmasından mutlu olduk. Stant içerisinde verilen tanıtımlar, deneyimler, ikramlar, hediyeler ve basılı dokümanlar gerçekten mükemmeldi. EMITT fuarının gözdesi Konya Standı oldu. Bizler de tabii ki mutlu olduk. Seyahat Acentalarımıza, Otelcilerimize ve rehberlerimize hep birlikte Konya’mızın tanıtımına katkıda bulunmak üzere bütün imkânlar tanındı. Konya’nın tanıtımına bu kadar önem verdiği için ve özellikle Konyalı turizmciler olarak, bu imkânları sunduğu için Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a turizmciler adına teşekkür ediyorum. Bu fuarın hemen arkasından 12-15 Şubat tarihlerinde, İran’ın başkenti Tahran’da TITE 17. Tahran uluslararası Turizm fuarı düzenlendi. Bu fuar için de bazı taleplerimiz oldu hemen karşılandı. Özellikle basılı evrak, katalog ve görsel tanıtım konusunda ne istediysek belediyemiz tarafından karşılandı. Bu sayede de Tahran Fuarı’nın en çok ilgi gösterilen stant olduk ve cazibe merkezi haline geldik. Bu imkânlardan dolayı da Uğur İbrahim Altay’a teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: