Konyalı Acentelere Malezya Anlatıldı

Malezya Turizm Bakanlığı Tanıtma Kurulu İstanbul Ofisi, Pandemi sonrası ilk tanıtım toplantısı gezisini Konya’ya yaptı.

Geçtiğimiz gün Bayır Otelde düzenlenen bilgilendirme toplantısına Malezya Türkiye Turizm Tanıtım Ofisi Direktörü Norlizah Jahaya, Pazarlama Müdürü İbrahim Çağrı Sağlık katılırken, Konya’dan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Konya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özdal Karahan, Türk Hava Yolları Konya Satış Müdürü Ali Ensar Kılıçoğlu ile uluslararası çalışan turizm firmalarının yetkilileri hazır bulundu.

Malezya Türkiye Turizm Tanıtım Ofisi Pazarlama Müdürü İbrahim Çağrı Sağlık’ın yaptığı sunumda Malezya’nın seyahat ve tatil programlarıyla önemli avantajlar anlatıldı. Anadolu halkının yapısının Malezya’yı ziyaret etmek için çok uygun olduğunu söyleyen Sağlık, sunumunda birbirinden ilginç tatil lokasyonlarını detaylı şekilde tanıtarak tüm bölge insanının tatil programı içinde Malezya’nın da bulunmasının önemli bir avantaj olacağının altını çizdi.

Toplantı sonrası Malezya Türkiye Turizm Tanıtım Ofisi Direktörü Norlizah Jahaya, TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özdal Karahan ve Türk Hava Yolları Konya Satış Müdürü Ali Ensar Kılıçoğlu’na plaket taktim etti.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: