EMITT Fuarı 27’ci Kez Açıldı

Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı – EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. Bu yıl 27’ncisi düzenlenen fuar, 9 Şubat’ta sona erecek. Kaynak: EMITT Fuarı 27’ci kez açıldı.

ÖZKAN ALTINTAŞ – TÜRKİYE TURİZMİİSTANBUL – Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı – EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Bu yıl 27’ncisi düzenlenen fuar, 9 Şubat’ta sona erecek.Turizm sektörünün temsilcilerinin buluştuğu dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMİTT 6-9 Şubat tarihlerinde dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 27. kez İstanbul’da bir araya getiriyor.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, her yıl 45.000’e yakın sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen binlerce tatil tüketicisini ağırlıyor. Kaynak: EMITT Fuarı 27’ci kez açıldı.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TTYD) iş ortaklığında düzenlenen 27. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya başta olmak üzere 300’den fazla satın almacı ve Almanya, Bulgaristan, Brezilya, Mısır, İran, Japonya, Kuzey Kıbrıs, Venezuela gibi birçok ülkeden katılımcı firmayı ağırlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki tatil destinasyonlarının ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarına ilgi duyan binlerce tatil tüketicisini ağırlayacak fuar, 9 Şubat’ta sona erecek. Kaynak: EMITT Fuarı 27'ci kez açıldı

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir