TÜRSAB’ dan, Ufuk Yaşar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan beraberinde, yönetim kurulu üyeleri ve seyahat acentelerinin yöneticileriyle Grand Millennium Konya Otel Genel Müdürü Ufuk Yaşar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi.

Ziyarette TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan Grand Millennium Konya Otel Genel Müdürü görevini getirilen Ufuk Yaşar’a hayırlı diyerek, ” Şehrimizde turizm sektöründe bilgisi ve tecrübesi olan ve bugüne kadar başarılı görevler yapan arkadaşlarımızdan Ufuk Yaşar’ın Grand Millennium Konya Otel’in Genel Müdürü olmasından dolayı kendisini kutlarız. Yeni görevinde başarı dilerken, hayırlı olsun diyoruz. İnanıyoruz ki Grand Millennium Konya Otel’de şehrimizdeki diğer otellerimizle birlikte, turizm sektörünün paydaşlarıyla Turizm ve Seyahat Acentalarımızla Konya’nın turizm sektörünün hizmet kalitesini yükseltecektir. Bunun yanında ülkemiz ekonomisiyle istihdamına olan katkısını da daha yükseklere çıkaracaktır. Turizmde sektörü olarak işbirliğimizin gelişmesi sayesinde şehrimiz hakkettiği noktaya gelecektir” dedi.

Grand Millennium Konya Otel Genel Müdürü Ufuk Yaşar hayırlı olsun ziyaretine gelen TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan’a, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Turizm ve Seyahat Acentalarının yöneticelerine teşekkür etti.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: