Putin, Sadece Kiev’i Değil, Antalya’da Yaşamı Da Bombaladı

Turizmci Ali İhsan Kılınç: Putin sadece Ukrayna’nın başkenti Kiev’e bombalamadı. Antalya’nın turizmini, tarımını ve ticaretini ve yaşamını da bombaladı.

Milli Yol Partisi (MYP) Antalya Manavgat İlçe Başkanı Ali İhsan Kılınç, Türk lurası değer kaybediunce yabancı turist 3 bin kilometreden gelip Manavgat-Side’de rahatça tatil yapabiliyor. Ancak Türk Lirası’nın Dolar ve Euro karşısında değer kaybetmesi nedeniyle geçim sıkıntısına giren vatandaşımız tedavi için hastaneye gidemeyecek hale geldi.

MYP İlçe Başkanı turizmci Ali İhsan Kılınç,” Norveçli, İsveçli, Finlandiyalı ve Danimarkalı bir turist 3 bin kilometreden rahat bir şekilde tatile gelebiliyor. ve krallar gibiyaşıro. Ancak Manavgatlı vatadaşımız ekonomik sıkıntı içinde olduğu için tedavi için hastaneye bile gidemez oldu Son petrol zammı ile Manavgat- Antalya arası ulaşım maliyeti 40 lira oldu. Bu durumda insanlar tidavi için hastaneye nasıl gidecek” dedi.

Turizmci Ali İhsan Kılınç, “Putin sadece Ukrayna’nın başkenti Kiev’e bombalamadı. Antalya’nın turizmini, tarımını ve ticaretini ve yaşamını da bombaladı” dedi.
Abdurrahman Büyükkeskin

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: