Emirates Yolcuları Burj Khalifa Terasında Misafir Ediyor

Emirates tüm yolcularını dünyanın en yüksek seyir teraslarından biri olan At the Top, Burj Khalifa’da misafir ederek Dubai’yi yeni bir perspektiften deneyimleme imkanı tanıyor.

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Emirates, Dubai’ye seyahat etmeyi planlayanlar için harika bir teklif sunuyor. Emirates tüm yolcularını dünyanın en yüksek seyir teraslarından biri olan At the Top, Burj Khalifa’da misafir ederek Dubai’yi yeni bir perspektiften deneyimleme imkanı tanıyor. Bülteni ve görselleri değerlendirmenize sunarız

22 Temmuz’dan önce yapılan tüm Dubai rezervasyonları için sunulan bu olağanüstü tekliften yararlanın ve şehrin en gözde merkezlerinden birinde panoramik manzaraların keyfini çıkarın.

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Emirates, Dubai’ye seyahat etmeyi planlayanlar için harika bir teklif sunuyor. Emirates şimdi tüm yolcularını dünyanın en yüksek seyir teraslarından biri olan At the Top, Burj Khalifa’da misafir ederek Dubai’yi yeni bir perspektiften deneyimleme imkanı tanıyor.

Emirates yolcuları kabin sınıfı fark etmeksizin tüm bilet tipleri için sunulan bu olağanüstü tekliften yararlanarak, Dubai’nin büyüleyici ve sürekli değişen mükemmel manzarasının keyfini çıkarabilecekler. Yolcuların ücretsiz giriş hakkı kazanmak için Dubai bilet rezervasyonlarını ‘’TOP2021’’ promosyon kodunu kullanarak emirates.com.tr üzerinden veya kampanyaya katılan seyahat acenteleri vasıtasıyla, 30 Eylül 2021’e kadar seyahat edecek şekilde 22 Temmuz’dan önce yaptırmaları gerekiyor.

Emirates yolcuları Dubai’ye Economy Class’ta havalimanı vergileri dahil gidiş-dönüş kişi başı 477 Dolar’dan, Business Class’ta ise 1.999 Dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.
Dubai’nin siluetinde yükselen devasa yapı, Dubai Mall’ın yanında yer alıyor ve 2010 yılında açıldığından beri dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğruyor. Burj Khalifa dünyanın en yüksek bağımsız yapısı olmanın yanı sıra saniyede 10 metreye ulaşan en hızlı çift katlı asansör rekorunu da elinde bulunduruyor.

Ziyaretçiler 124. Katta yüksek güçlü teleskoplarla dünyaya daha yakından bakabiliyor ve şehrin sürekli büyüyen siluetine yukarıdan bakan ortak açık hava seyir terasına çıkabiliyorlar. Ziyaret 456 metre yükseklikte bulunan ve şehrin büyüleyici 360 derece görüntülerini sunan ferah bir terasın yer aldığı 125. katta devam ediyor
Dubai Aquarium ve Underwater Zoo’nun da yer aldığı canlı bir alışveriş ve eğlence merkezi olan Dubai Mall’a yapılan ziyaretle deneyim tamamlanıyor. Ziyaretçiler geçirdikleri keyifli günü çok sayıda restorandan birinde noktalayarak Dubai Fountain’ın büyüleyici bir koreografiye sahip müzikalini izleyebilirler.

Dubai’yi Emirates İle Keşfedin
Emirates, küresel uçuş ağındaki 120’den fazla destinasyona uçuşlarını güvenli bir şekilde yeniden başlattı ve halihazırda İstanbul’dan Dubai’ye haftada 14 yolcu uçuşu gerçekleştiriyor. Güneşle yıkanmış plajlardan birinci sınıf konaklama ve eğlence tesislerine, Dubai çok çeşitli birinci sınıf deneyimler sunuyor. Dubai, misafirlerin sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla Dubai’nin aldığı kapsamlı ve etkili tedbirleri onaylayan Dünya Seyahat ve Turizm Konseyinden (WTTC) Güvenli Seyahat damgası alan dünyanın ilk şehirlerinden biri olmuştur.

Emirates İle Daha Fazla Avantajı Keşfedin
Avantajlar bununla kalmıyor. Şirketin ödüllü sadakat programı olan Emirates Skywards’ın üyeleri, 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacak seyahatler için 31 Temmuz’a kadar rezerve edilen tüm Dubai uçuşlarında Ekstra Statü Mili kazanma şansına sahip olacaklar.

Hepsi bununla da bitmiyor: 30 Eylül’e kadar tüm yolcular My Emirates Pass ile Dubai’de geçirdikleri zamanı daha iyi değerlendirebilirler. Türkiye’den ziyaretçiler 450’den fazla katılımcı lokasyonda Emirates biniş kartlarını göstererek şehirdeki en iyi restoranlar, birinci sınıf tema parkları, spa’lar ve macera içeren gezilerinde (safari) Dubai’yi indirimli olarak deneyimleyebilirler.

Zengin teklifler ve Türkiye’den Dubai’ye 477 Dolar’dan başlayan gidiş dönüş Economy Class biletlerle, 2021’deki tatil kaçamağınız için rezervasyon yaptırmanın şimdi tam zamanı.

Stressiz Seyahat
Emirates, seyahati kolaylaştırmak için çeşitli adımlar atılmasına odaklanmaya devam ederken yolcularının sağlığını koruma ve güvenliğini sağlama noktasında sektöre liderlik etmektedir. Emirates yolcuları, yolculuklarının her adımında en güncel sağlık ve güvenlik tedbirlerinin uygulandığından emin bir şekilde seyahat ediyorlar. Ayrıca, havayolu kısa bir süre önce Dubai Havalimanı’nda yolculara kolaylık sağlamak için temassız teknolojiyi de hayata geçirdi.

Emirates, bu dinamik süreçte yolcuların ihtiyaçlarını ele alan yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektöre liderlik etmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce, havayolu yolcu hizmetleri çalışmalarını daha da ileriye taşıyarak daha cömert ve esnek rezervasyon politikalarını hayata geçirdi, çoklu risk içeren seyahat sigortası teminatının kapsamını genişletti ve yolcularına mil ve statü geçerlilik sürelerini koruma imkanı verdi.
At the Top, Burj Khalifa teklifinde, Emirates müşterilerine bir adet genel giriş biletine dönüştürülebilen benzersiz bir erişim kodu veriliyor.

Ücretsiz At The Top Burj Khalifa biletiyle, 30 Eylül 2021 tarihine kadar 8.30 – 14.30 ve 19.00 – 23.00 saatleri arasında 124. ve 125. katlardaki seyir terasına giriş yapılabilecek. 16 yaşından küçük çocuklar yanlarında bir yetişkinle kabul edilmektedir; dört yaşından küçük çocuklar ise erişim kodu olmadan giriş yapma hakkına sahiptir.
Teklif Dubai’den transit uçuşu bulunan ve/veya Dubai’den aktarma yapan yolcular için geçerli değildir. Kayıt ve şartlar uygulanır. Teklif değiştirilebilir. Bilet fiyatları dahil tüm bilgiler 1 Temmuz 2021 itibariyle geçerlidir.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares