Dr. Nazan Cihan, “Kendime Zaman Ayırma Sırası Geldi” Dedi, Tatile Çıktı

Pandemide çok çalışan Dr. Nazan Cihan, “sıra bana geldi” diyerek yorgunluk atmak, moral kazanmak ve gücünü yeniden kazanmak Riva’da tatili tercih etti.

Pandemi nedeniyle yoğun çalışmada hastalarının sağlığı ile ilgilenen Dr. Nazan Cihan, “sıra bana geldi” diyerek yorgunluk atmak, moral kazanmak ve güç kazanmak için kendine Riva tatilini seçti. Radyoloji uzmanı Dr. Nazan Cihan bayram tatilini fırsat bilerek çıktığı tatilde, arkadaşları ile birlikte tatil keyfi yaparak dinlenme fırsatı buldu.

KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN
Sağlıklı yaşam için temiz hava ve sporun her türlü rahatsızlığa iyi geldiğini ve insanı yenilediğini bilen Dr. Nazan Cihan, “Her insan kendine zaman ayırıp doğayla ve sporla barışık yaşam şeklini seçmelidir. Vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendiren en büyük ilaç sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşamdır” dedi.

BUTİK OTELİ TERCİH ETTİLER
Kısıtlamalar nedeniyle şehirler arası seyahat yasağında herkes yaşadıkları şehre yakın tatil yörelerini seçmeye başladı. İstanbul’a yakın olan, tesisleriyle çok özel bir turizm bölgesi olan Riva’yı tercih eden Dr.Nazan Cihan ve arkadaşları, deniz kenarında butik bir oteli tercih ettiler.

MEDİTASYON VE YOGA SEANSLARI
Yemyeşil doğal ortamda Uzakdoğu konseptli otelde güneşlenip, spor yaparak doğanın tadını çıkarıyorlar. Ayrıca müzik eşliğinde Soundbath Meditasyon ve yoga seanslarına katılıyorlar. Sağlıklı beslenme için vegan yemekleri seçiyorlar. Böylesine güzel bir tatilin ardından enerji depolayarak yeniden görevlerini dönmeye hazırlandılar.

İSTANBUL TATİL İÇİN ŞANSLI ŞEHİR
Tatil sonrası, arkadaşlarıyla göreve dönen Dr. Nazan Cihan, “Bizim yaptığımız gibi herkesin fırsat buldukça kendisine yatırım yapması gerekiyor. Tatil için İstanbul çevresinde Bodrum’u, Çeşme’yi, Antalya’yı aratmayacak kalitede butik oteller bulunuyor. Yakın yerde tatil yaparsanız, daha uzun tatil yaparak işinize yakın olursunuz. Hatta hafta sonları tatili için bile İstanbul çok şanslı bir şehirdir” dedi.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares