Türkiye Aşığı Rus Turisti Rita Turapina, Denizde “Noel Kız” Oldu

Kısıtlama dışı bırakılmalarından dolayı oldukça mutlu oldukları görülen turistlerden Rita Turapina, Noeil baba başlığıyla denize girerek “Noel Kız” oldu ve “Türk insanı çok pozitif ve onları çok seviyorum” dedi.

Kısıtlama dışı bırakılmalarından dolayı oldukça mutlu oldukları görülen turistlerden Rita Turapina, Noeil baba başlığıyla denize girerek “Noel Kız” oldu ve “Türk insanı çok pozitif ve onları çok seviyorum” dedi. Türkiye’de uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan turistler, yeni yılın ilk günlerinde Antalya’da denize giriyor. Antalya’da hafta sonu hava sıcaklığı ve deniz suyu sıcaklığı 20 derece ölçülürken, turistler güzel havanın tadını sahilde çıkarıyor.

NOEL BABA ŞAPKASIYLA DENİZDE
Antalya aşığı 36 yaşındaki Rus turist Rita Turapina’da yeni yılı ilk günlerinde başında Noel baba şapkasıyla denize girerek “Noel Baba’nın evi Antalya Demre’de… Yeni yılı Noel Baba’nın evinin olduğu şehirde Noel baba şapkası ile rdenize girerek farklı bir şekilde kutluyorum” dedi. Turapina, eşi Vadim Turapin, 8 yaşındaki oğlu Rdislav ve 1 yaşındaki kızı İsabella ile 2 aydır Türkiye’de tatil yaptığını ve
her gün denize girdiklerini sözlerine ekledi.

SOSYAL MEDYADAN ANTALYA’YI TANITTI
Sosyal medyada binlerce takipçisi bulunduğunu belirten Turapina, cep telefonuyla çektiği görüntüleri sosyal medyadan paylaşarak hem yaşadığı günleri, eğlenceyi hem de Antalya’nın güzelliklerini tanıtıyor.

Antalya’nın çok güzel bir yer olduğunu ve farklı insanlarla tanışmayı çok sevdiğini söyleyen Turapina, “Polisler arkadaşımız oldu. Türk insanı çok pozitif. Bu yüzden onları çok seviyorum. İki aydır ailemle buradayız. Eşim ve çocuklarım yüzmüyor ama ben her sabah burada yüzüyorum. Su çok güzel ve soğuk değil. Şu an bana yaz ayları gibi geliyor. Noel Baba’nın evinin olduğu ve yaşadığı topraklarda olmak insana farklı duygular yaşatıyor” dedi.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares