YIKILMAYACAĞIZ, *** SİZCE ÇOK YEŞ Mİ İSTİYORUM

Değerli dostlar öncelikle geçtiğimiz günlerde kökü dışarıda olan, Kürtlükle hiçbir alakası olmayan tamamen Türkiye düşmanı devletlerin maşalığını yapan kalleş teröristlerin haince ve kalleşçe saldırılar sonucu kaybettiğimiz vatan evlatlarımız şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınları ve tüm ülkemize başsağlığı ve sabır diliyorum. Umarım bundan sonra bu tür acılar yaşamayız. Umarım yapılan sınır ötesi operasyonlarda Mehmetçiklerimiz tüm hainlerin kökünü kazırlar. İçimiz kan ağlıyor dua etmekten ve kınama mesajları yayımlamaktan başka elimizden bir şey gelmiyor. Yıkılmayacağız ve dik durmaya devam edeceğiz. Biz çok büyük bir devletiz, biz kocaman Osmanlının torunlarıyız üç beş çapulcuya pabuç bırakacak değiliz.

                                                               *********************

                                                    SİZCE ÇOK YEŞ Mİ İSTİYORUM

       Değerli Dostlar malumunuz bu ay içerisinde Selçuk Üniversitesinde Rektörlük Seçimi var. Umarım bu seçim dönemi Haziran ayında ülkemizde yapılan genel seçim dönemi gibi birilerini karalayarak ve seviyenin düştüğü bir seçim dönemi olmaz. Rektör adaylarını genelde tanıyoruz hepsi birbirinden değerli hocalarımız. Eminim ki hepsi kendi dalında büyük başarılara imza atmış hocalarımızdır. Eminim ki hepsi ülkemize ve memleketimize çok değerli şahsiyetler yetiştirmişlerdir. Ama malumunuz yöneticilik farklı bir yetenektir. Benim gönlüm istiyor ki Selçuk üniversitemizin adını dünya’ya yolsuzluklarla değil de akademik çalışmalarla duyuracak bir rektör seçilsin. Benim gönlüm istiyor ki son zamanlarda eski popülerliğini yitiren Tıp Fakültesi Hastanesini, eski popülerliğine yeniden kavuşturacak bir rektör seçilsin. Benim gönlüm istiyor ki seçilen rektörümüz kendi toprağımızın insanı olsun ki şahsi çıkarını düşünmeden memleketinde bulunan bir eğitim kurumunu yönetirken görev süresi dolduktan sonra da memleketinde kalacağı için halkın arasında gezerken alnı açık, başı dik gezebileceği çalışmalar yapsın. Benim gönlüm istiyor ki Akademik çalışmalarda Selçuk üniversitemizi Türkiye’de bir numara, Dünya’da sayılı üniversiteler arasına sokacak bir rektör seçilsin. Sizce çok şey mi istiyorum?

     Değerli dostlar, akşam yemekten sonra çaylarımızı yudumlarken ekranın karşısına oturduğumuz zaman üzücü haberler izlemeyeceğimiz sağlık ve mutluluk dolu, helalinden bol kazançlı bir kasım ayı dilerim. Allah Yar ve Yardımcımız olsun.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares