2. Çanakkale Savaşı Yaşanıyor

Okumuşsunuzdur, duymuşsunuzdur ve hatta Televizyonlarda filmlerini izlemişsinizdir, Çanakkale savaşını. Gidenler gözyaşları ile dinlemiştir, hatta yaşamıştır Çanakkale’yi Alan kılavuzlarının ve Rehberlerin ağzından. Öyle bir savaş yapılmış ki Çanakkale’de, yedi düvele karşı!

Çok canlar kaybetmişiz, çok Ana kuzularını kurban etmişiz Çanakkale’de!

Kimlerle savaşılmış Çanakkale’de? İngiliz, İskoç, İrlandalı, Fransız, Hintli, Kuzey Afrikalı (Cezayirliler, Zuaveler), Avusturalyalı ve Yeni Zelandalı Rum ve Yahudilerle! Yani kısacası Çanakkale’de tabiri caizse haç ile Hilal’in savaşı yaşanmıştı. Yaradan sonunda ordumuzu Muzaffer eyledi ve Çanakkale’de zafer Hilal’in olmuştu.

Gelelim günümüze!

Çanakkale’de Hilali uğruna omuz omuza mücadele eden Türk’ü, Kürt’ü, Laz’ı, Çerkez’i ile tek vücut bir Osmanlı vardı haç’ın karşısında ve koyun koyuna Şehit oldular Vatanları uğruna. Ülkemizi Savaşarak yenemeyeceklerini anlayan Haçlılar Böl, Parçala ve Yönet taktiğini uygulamaya kalktılar ve hala uğraşıyorlar bizi bölüp parçalamaya.

Yaklaşık 35 senedir terör örgütleri ile mücadele ediyoruz, Şehitler veriyoruz vatanımız uğruna. Terör örgütlerinin sözde amacı kürdistanı kurmakmış güya! Bakıyoruz terör örgütlerinin içine Kürt yok denecek kadar az. Öldürülen teröristlere bakıyoruz Alman, Ermeni, İsrailli, Sırp, Rus, vesaire vesaire! Acı çeken, işkence gören, okulları yakılan, Camileri yakılan okul bahçesindeki çocuklarına bomba atılan kim? Kürt kardeşlerimiz. Hani siz Kürtleri savunuyordunuz?…

Diyeceğim O ki Ecdadımız Çanakkale’de kimlerle savaştı ise şu anda bizler de aynı kişilerle mücadele ediyoruz. Yani şu anda Doğu’da 2. Çanakkale’nin Mücadelesini veriyoruz.

Sadece taktikler değişti.. Selam ve Dua ile Allah’a emanet olun.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares