Emirates, Expo 2020 Boyunca Dubai’de Yolcularına Yeni Ayrıcalıklar Sunuyor

Emirates biniş kartını gösteren yolculara, ücretsiz Dubai Frame giriş bileti ve Dubai ile BAE genelindeki 450 farklı noktada özel fırsatlar, Plaj, şehir veya çöl deneyimi yaşamak isteyen yolcular için Dubai otellerinde cazip konaklama paketleri

Emirates, altı aylık EXPO 2020 Dubai serüveni boyunca şehre gelecek veya burada konaklayacak yolcularına yepyeni olanaklar sunmaya devam ediyor.
Emirates yolcuları yalnızca biniş kartlarını göstererek, eski ve yeni Dubai’yi panoramik bir açıdan görme imkanı sunan şehrin ikonik ve ilgi çekici yapılarından biri olanDubai Frame’i ücretsiz ziyaret edebilecekler. Ayrıca, yolcular Emirates biniş kartları sayesinde Dubai ve BAE genelindeki 500’ü aşkın seçkin mağaza, restoran ve eğlence merkezindeki cazip indirimlerden ve avantajlardan faydalanabilecekler. Emirates’in sunduğu fırsatlarla ilgili detaylara https://www.emirates.com/tr/turkish/experience/my-emirates-pass/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Dubai’yi ziyaret eden veya Dubai’den aktarma yapan Emirates yolcuları, dünyanın en dinamik küresel şehirlerinden birini keşfetmek için otel konaklama seçeneklerini yolculuk programlarına kolayca dahil edebilecekler. Emirates, yolcularına çok sayıda otel seçeneği ile 100’den fazla konaklama imkanı sunuyor. Bu olanaklar arasında 24 saat özel check-in imkânı, ücretsiz kahvaltı, özel tur fiyatları ve çok daha fazlası bulunuyor. Yolcular kampanya dahilindeki Emirates Dubai otel konaklamaları için kendi seyahat acenteleri aracılığıyla rezervasyon yaptırabilirler.

Dubai’yi ailenizle birlikte mi yoksa yalnız mı keşfetmek istiyorsunuz? Bir şehir turu veya plaj kaçamağı yapmak veya eşsiz bir çöl deneyimi mi yaşamak istiyorsunuz? Dubai’de her bütçeye uygun bir aktivite bulabilirsiniz.

Bu kış kesinlikle Dubai’de olmak isteyeceksiniz. Dubai birinci sınıf kültürel organizasyonların ve spor müsabakalarının yer aldığı heyecan verici programların yanı sıra, Ekim 2021 ve Mart 2022 ayları arasında düzenlenen Expo 2020 fuarı süresince tüm dünyaya ev sahipliği yapacak.

Expo 2020’nin Ana Ortağı ve Resmi Havayolu Sponsoru Emirates, 120 uçuşnoktasını Dubai’ye bağlayan uçuş ağıyla Expo 2020’yi ziyaretçileriyle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyor.

18 yaşın üzerindeki EXPO 2020 ziyaretçilerinin COVID-19 aşılarını tam olarak yaptırmış olmaları, aşı olmayan ziyaretçilerin ise son 72 saat içerisinde alınmış negatif PCR testi sonucuna sahip olmaları gerekiyor. Daha fazla bilgi için bakınız: https://www.expo2020dubai.com/en/news/safety-and-responsibility-measures

Emirates, Expo 2020 ziyaretçilerine Dubai’ye vardıktan sonra ücretsiz PCR testi yaptırma olanağı sunuyor. Yolcuların Dubai Uluslararası Havalimanı Terminal 3’teki gelen yolcu salonunda kurulan özel test odasında ücretsiz test yaptırmak için Expo 2020 biletlerini göstermeleri yeterli olacak. Ücretsiz PCR testi, Expo 2020 fuar alanında kurulacak test merkezinde de yaptırılabilecek.

Emirates’in güncel promosyonları:

• Ücretsiz Bir Günlük Emirates Expo Giriş Bileti: Sabırsızlıkla beklenen Expo 2020 mega etkinliği boyunca diledikleri tarihte Dubai’yi ziyaret eden veya Dubai üzerinden seyahat eden Emirates yolcuları, Emirates’ten satın aldıkları her uçuş bileti için ücretsiz bir günlük Emirates Expo Giriş Bileti hakkı kazanacak. Bu promosyonla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen kampanyaya özel sayfayı ziyaret edin.

• Dubai’de dakika başına bir mil kazanın: Emirates yolcuları, 1 Ekim 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında Dubai’de geçirecekleri her bir dakika için 1 Skywards Mili kazanma şansına sahip olacak. Programa 31 Mart 2022 tarihinden önce kayıt yaptıran yeni ve mevcut Emirates Skywards üyeleri kampanyaya Emirates.com.tr üzerinden kayıt yaptırarak 5000 Mile kadar mil kazanabilirler. Kampanya Expo 2020 Dubai süresince yapılacak seyahatler için 1 Ağustos 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında satın alınan tüm Emirates biletlerinde geçerlidir. Emirates tarafından pazarlanan ve Flydubai tarafından Emirates (EK) uçuş numarası ile gerçekleştirilen uçuşlar da kampanya kapsamında yer alıyor.

Emirates, uluslararası sınırların açılması ve seyahat kısıtlamalarının hafiflemesiyle birlikte 120 uçuş noktasında yolcu hizmeti vermeye devam etmektedir ve halen İstanbul’dan Dubai’ye haftada 17 sefer düzenlemektedir.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
0Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares